| SuperGirl a întrebat:

Cum pot sa fac mai multi dolari pe lady popular?

7 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Te duci la munca.

Daca nu ai lucrat niciodata pana cum te duci la "The City" apoi la Jobs Bureau si vezi ce iti apare acolo.Iti alegi o slujba si dai pe ok.(acolo te antrenezi). Dupa ce te-ai antrenat dai tot la "the city" si apoi la My Job.Iti alegi cate ore vrei sa lucrezi si dai GO TO WORK. sau gasesti un iubit :d

funda plss puppy dog eyes

| GiiaaBăă a răspuns:

Maica Sfanta, FiTzA, tu ai Lady Popular pe engleza? Vaiii de viata mea! Dati-l fetito pe romana! sad laughing))))))))))))))))))

| malina1111 a răspuns:

Duci mausul la dolar si zce cum faci rost de ei!

| dianuta99 a răspuns:

Pai provoci fete
la arena modei iti scrie undeva sus egal dai pe el si pui la mai incet si vei face bani

| SuperGirl explică:

Ceva mai usor sa fac mai multi bani pe zi nu se poate? pls

| andreea123_9679 a răspuns:

Ok pai la fiecare100 de zile primesti cate 100 de dolari.

| andreea_3643 a răspuns:

Nu stiu