| MissIndependent a întrebat:

Cum pot sa fac sa intorc pagina la microsoft office word 2003? adica pagina sa nu fie,, in picioare" sa fie verticala big grin pls cat mai repede dau funda + vot big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi Word, dai File/Page Setup/Landscape si OK si o sa fie pagina pe orizontala. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| vladuutz a răspuns:

Uita-te atenta acolo sus vezi mai multe sageti,asta depinde de pc, ori ai niste sageti ori da la options si more options, gasesti acolo.Vot? Funda?