| balasoiu2012 a întrebat:

Cum pot sa fac sa mearga videoclipurile pe youtube pe un nokia 7070 Prism

Răspuns Câştigător
| SergiuM a răspuns:

Eu cred ca nu poti.
Nu stiu ce sa zic.Incearca sa intri la setari,la configurare,mergi la setari config personale,si dai adaugati,acolo adaugi pe rand(flux continuu,webul meu, si inca o chestie sia cu o icoana in forma de G)Apoi dupa ce ai facut toate astea mergi la setari configurare implicit si acolo dai implicit la chestia pe care scrie configurari personale! Apoi incerci youtube, eu asa l-am facut la un Nokia 2700 classic si un 6300 dar astea sunt mai noi ca nokiaul tau! nu prea cred ca o sa meraga! dar incearca!
Bafta.

Fundabig grin!

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

De pe Youtube pe Nokia: descarci filmul cu ajutorul unui program de descarcat filme de pe net, apoi, cu Nokia PC suite e usor sa convertesti fisierul intr-un format acceptat de telefonul tau, si sa il descarci pe telefon totodata.