| DorelConstantin a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu ma mai adauge nimeni la prieteni? Va rog,

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe TPU, poți bifa opțiunea dorită:
Setările contului→ Doresc să accept prietenii→ De la nimeni

Pe FACEBOOK, acest lucru nu-i posibil. Prietenii prietenilor tăi, vor putea întotdeauna să îți trimită cereri de prietenie. Singura soluție e să le respingi cererea și să le dai SPAM. Astfel, nu vor mai putea să îți trimită "Friend Request", fiindcă nu vor mai avea vizibilă căsuța "Adaugă prieten", atunci când îți vor accesa profilul.

1 răspuns:
| GrigoreCostinel a răspuns:

Pe orice site de socializare exista in setări obținea de securizează. Poți să îți dai sa nu îți poată da nimeni cerere.dar tu sa poți.