| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa se vada clar pe un tv screen share la un tv de la LG si un j7? Cand ma joc un joc si ma mișc se vede neclar.

Răspuns Câştigător
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, optiunea Screen Share nu este facuta pentru jocuri. Am incercat si eu mai demult sa fac acest lucru si bineinteles, imaginea era neclara iar jocul mergea greu. Nu este nici vina telefonului tau si nici vina televizorului, optiunea nu este facuta pentru jocuri.