| Lorena12345 a întrebat:

Mi-am cumparat un web "hama" se numeste si se vede foarte intunecat..chiar daca este lumina aprinsa,ce pot sa fac? Si nu nu este din acea rotita am dat din ea si nu face decat sa se vada mai clar sau neclar, dar ce sa-i fac sa nu se mai vada asa intunecat? Dau funda :*

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cit dai, atita face. Nu poti compensa expunerea din softul programului pe care il folosesti pentru video messaging?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Dai un ban mai mult da stai in fata. Cu un web bun, nici nu mai trebuie sa ai oglinda in casa.te barbieresti la web.rolling on the floor

| LTAA a răspuns:

"web" ce? WEB CAMERA. WEB are o groaza de conotatii.

| StircuGeorge a răspuns:

Am un mouse hama si este praf, da 3 click in loc de unul....cred ca aceasta firma nu le fabrica ca lumea.

| KodrutZ a răspuns (pentru StircuGeorge):

Nu e vorba de "aceasta firma" ci de regula pe care am enuntat-o mai sus - cu foarte putine exceptii (A4 Tech, de exemplu), produsele ieftine fac cit dai pe ele.