| MistiqueAngeL a întrebat:

Cum pot sa filmez cu camera web?

5 răspunsuri:
| Sliix a răspuns:

Poti filma cu webul folosind windows movie maker. happy

| odo89 a răspuns:

Intri in meniul software-ului instalat, deschizi camera si ai colo optiuni pentru camera foto si video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde adica dai la start in coltul din stanga si dai pe my computer.SI jos arata o camera de filmat.

| DeDeLoVe a răspuns:

Cand ai cumparat camera trebuia sati de si un cd cu un program pe calculator care cu acela puteai sa filmezi sa-ti inregistrezi vocea sau sa faci poze la mine merge si totul e ok. Sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

| ʀᾄẓvẏ a răspuns:

Simplu.Din meniul camereiwinking