| InvizibLeUser a întrebat:

Cum sa filmez de cu o camera web?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici un program care inregistreaza ecranul in timp ce te filmezi cu webcam-ul :
Snagit.v10.0.0.788.ES.Incl.Serial (program captura ecran FULL)
http://www.fileserve.com/file/mDGe692
Serialul se gaseste intr-un fisier text
Bafta!

| DaBlackPoison a răspuns:

Buna.Urmeaza urmatorii pasi:Amcap-Capture-Start Capture

| InvizibLeUser explică:

Mersy

| InvizibLeUser explică:

La mine nu apare butonul pentru a face foto, am deschis camera din compiuterul meu si imi apare doar imaginea mea si mai mult nimic, nici sa fac foto nici sa filmez, nimic

| partygirlcool a răspuns:

1.Deschide camera 2. Dai pe capture 3.dai pe start capture 4. du-te la file si dai pe sava captured video funda?