| kd511 a întrebat:

Cum pot sa filmez cu telefonul un anumit timp? Sau sa selectez un interval de timp de ex.: 14:02-14:07.Gasesc o aplicatie pentru asa ceva? (Telefon-Samsung Galaxy Mini 2)

2 răspunsuri:
| PinkHD3 a răspuns:

Salut telefonul are incorporat programul de filmat tot ce trebuie sa faci ca sa iti dureze videoul mai mult este sa ai spatiu,
Cum faci asta?
E simplu stergi toate pozele si videourile care le ai.

| kd511 explică:

Simlex, ma refeream sa selectez un interval de timp in care telefonul sa inceapa sa filmeze si sa se opreasca singur.