| Crissu06 a întrebat:

Salutare TPU, Am si eu o problema cu un telefon. Telefonul este un Samsung Galaxy S3 Mini ( GT-I8200 ) iar de la un anumit timp. cand il bag la incarcat cu wi-fi-ul pornit. se incalzeste foarte rau si abia daca se mai incarca. Imi puteti spune ce sa fac si din ce cauza face asa. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil trebuie să schimbi bateria.

| Zaygon a răspuns:

Folosesti incarcatorul original?

| Crissu06 explică (pentru Zaygon):

Da. folosesc Cablul USB original, Incarcatorul original + USB-ul de la un alt Samsung care are placuta de baza arsa. Si indiferent cu ce l-as incarca. se incalzeste foarte rau.