| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Cum pot sa folosesc gps am n97 si vreau ceva ca un gps de masina am pretentzii limba sa fie romana sau italiana daca chiar nu se poate e bine engleza, si vreau de ex sa ma pot duce dintr-o parte a alta a orasului si sa imi zica telefonul locul este Rm Valcea dar vreau toata valcea tg jiu craiova zatreni balcesti astea din zonahappysi bucurestihappy

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Poi, trebuie sa cumperi un acesoriu care e in jur de 200 de lei si se ataseaza la telefon ca acesta sa fie vazut de sateliti happy
Si trebuie sa downloadezi de pe net harti cu ec orase vrei si dupa sa le pui pe telefon si GPS-ul le va citii happy
succes!