| EtelkahhygIrina a întrebat:

Cum pot sa imi fac cont pe yotube?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Prima dată faci cont de google(Gmail)apoi intri în youtube cu acest cont setezi nume de utilizator+parola, etc.

2 răspunsuri:
| Wesson a răspuns:

Pentru a iti putea face un cont pe youtube, mai intai trebuie sa ai un cont pe google.

Linkul de inregistrare pentru cont google ~> https://accounts.google.com/......ps?/SignUp

Dupa ce iti faci cont pe link-ul de mai sus o sa te duca direct la youtube, unde o sa fii conectat in acest cont ce il faci acum. Poti sa schimbi numele de la setari la youtube.

Asa vrea youtube-ul deoarece el este partener cu google, si altfel nu se poate.