| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac laptopul sa nu imi mai dea blue screen error? aceea cand se blocheaza un joc si dupa 10-15 secunde se face ecranul albastru. joc san andreas, si la toate gta-urile imi face asa, de ce, cum pot sa opresc asta? devine enervant.

4 răspunsuri:
| adelynx a răspuns:

Pai un vga driver pe un cd de la calculator il pui ii dai run si il instalezi si va merge si eu pateam mai ales cand aveam windows xp la 7 nu imi mai face asa. k succes

| RB26DETT a răspuns (pentru adelynx):

Adica, stai! este un cd de la calculator cu driverul ala? eu am laptop si n-am gasit nici un cd sau altceva in cutie decat laptopul un manual incarcator, atat, pot sa il descarc de pe net?

| adelynx a răspuns:

Intra pe site firmei de la laptop si acolo gasesti toate driverele si iti tragi driverul pentru polaca video

| laptopnews a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driver-ul. Ce configuratie are laptop-ul?