| Annitu a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele de la id ca sa vada toti din lista de messenger?

Răspuns Câştigător
| cLaudYu a răspuns:

Dai click pe "Messenger" dupa "my contact details" si iti scrii acolo numele si dai "Save and close". Dupa dai click la "Actions" si "Send my contact details..." si selectezi toata lista ta. Ca sa iti deie toti accept anunta-i prima databig grin

16 răspunsuri:
| vyol3ta a răspuns:

Intri acolo sus in lista de mess la"messenger"->"my contact details"->iti modifici numele, dai "Save &Close"->apoi te duci la "Actions"->Send my contact details si persoanele din lista ta o sa iti vada noul nume

| StarDust a răspuns:

Eu stiu ca daca iti dai add in lista.si iti schimbi aqlo nicku. se schimba si in lista celorlalti cand iti /dai add thinking sper sa nu ma insel

| chuckie a răspuns:

Ctrl+shift+r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah ma numesc andrei si am 12 ani tin cu steaua deca vrei sa v bs au sa facem schimb de liste id meu e alvyn_andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa modific numele de la de la messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe "Messenger" dupa "my contact details" si iti scrii acolo numele si dai "Save and close". Dupa dai click la "Actions" si "Send my contact details..." si selectezi toata lista ta. Ca sa iti deie toti accept anunta-i prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms claudyu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la messenger sus si dai "my contact details". in prima casuta si a treia o sa-ti apara numele pe care il ai deja si tot in aceleasi casute iti modifici numele. apoi dai "save &close". pe urma dai la cine e online ca daca e offline nu merge, dai sus l "actions "si apesi "send my contact details","save&close"si "finish"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum au zis si ceilalti si eu am intampinat aceasta problema...si nici acum nu am rezolvat-o, deoarece din senin imi mai apare un cuvant langa mereu si nu stiu cum dar ma bucur ca tu ai rezolvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe "Messenger" dupa "my contact details" si iti scrii acolo numele si dai "Save and close". Dupa dai click la "Actions" si "Send my contact details..." si selectezi toata lista ta. Ca sa iti deie toti accept anunta-i prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce imi schimb numele la id. ex "sorin"mai imi apare si ceva din numele pe care l-am avut ex"sorin:X"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut ce a spus cLaudYu dar nu s-a schimbat numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai la more action si dai save pe nume si paste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta apoi my contact detalies si iti scrii cum vrei apoi dai save si close

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

| Csm_Maryo_1991 a răspuns:

Cumpot schimba numele si parola de la yahoo messenger