| tagg a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola la contul de pe FaceBook?

Răspuns Câştigător
| DoctorStieTot a răspuns:

In dreapta sus langa numele tau si langa home/acasa ai o sageata, apesi pe ea si dai click pe settings/setari.
Acolo gasesti password/parola si in dreapta edit/editeaza. De acolo o schimbi. Succes!

8 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Daca esti pe facebook dai log out apoi mai sus unde trebuie sa pui parola si e-mailul scrie [sub parola] gasesti butonul ''forgotten your password?''Dai click pe el si mai jos completezi cu adresa ta de email sau username-ul de la facebook. Apoi o sa-ti gaseasca profilul, dai click pe el si reset password, apoi trebuie sa te loghezi la yahoo ca sa primesti link-ul de acces pentru a-ti schimba parola...
Sper ca te-am ajutat happy

| floryynnel a răspuns:

Intri pe contul tau de facebook, langa home este o sageata in jos, dai pe ea- iti apare o lista dai la Account Settings, se va deschide o fereastra si apare acolo password, dai la edit, o modifici dupa save changes si gata

| TejuOvi09 a răspuns:

Dai la setarile contului si iti apare prima pagina unde este vorba de nume email... pana ce o sa fie parola si daca nu intelegi poti intra aici si iti scrii emailul apoi parola care o ai si iti apare din prima in ceea ce trebuia sa intri la setarile contului
https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=password&view
Succes! :)

| Cernea_Ion_1985 a răspuns:

Nu stiu

| Anania_Teodora_1969 a răspuns:

Cum imi schimb parola la contul de facebook?