| Narcis2007 a întrebat:

Cum pot sa inregistrez vocea dupa ce mi-am modificato nu inainte? am niste prieteni mi-au spus ca efectele functioneaza da in programele pe care le-am folosit nu functioneaza... puteti sa-mi dati un program bun care sa functioneze?

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Poti folosi o groaza de programe. Unul, care il au multi fara sa stie de el, se numeste Nero WaveEditor acolo poti sa te inregistrezi, sa-ti modifici vocea, si sa salvezi(si altele).