| Trăie a întrebat:

Cum pot sa-mi fac ochelari cu infra-rosu?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti.

| RwkY a răspuns:

Se pot face? acasa? asta e intrebarea, din cate stiu, trebuie sa aiba acei ochelari, niste filtre etc. Te inteleg ca vrei sa te uiti la fetite ce au pe sub fustite, dar nu cred ca se poate la ochelarii simpli, asa toata lumea si-ar face laughing

| AndreYoman a răspuns:

Este aici un tutorial in engleza: http://www.youtube.com/watch?v=H2-nP2xl9Zg

Răspuns utilizator avertizat
| bullet513 a răspuns:

Nici cum happy se pot cumpara dar nu gasesti pentru ca sunt folosite numai pentru fabrici sau armata happy numai daca ai pilehappy Funda happy

| Macaronel a răspuns:

Esti retardat?