| ßσьσсєℓα a întrebat:

Am NOKIA X3-02 si nu stiu cum sa imi bag jocuri pe telefon, fara cablu de date sau infra-rosu ca am doar bluetooth (nu disc)? Se poate? Cum? De ce?

2 răspunsuri:
| bmG123 a răspuns:

Sau daca are slot de card, cumpara un card microsd si un adaptor microsd - pc.
Jocurile le poti lua de pe net dupa

| ILikeIslands a răspuns:

Salut! eu ti-as da o idee cauta la vreo prietena care are tel cu cablu de date si spune-i sati bage jocurile tale preferare la ia in tel si dupa aia sa ti le trimita tie prin bletooth.