| Irina17 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un cont pe facebook la care oamenii sa pot sa dea doar like nu si cererre de prietenie gen pagina celor care au de exemplu asa Raphael Tudor Fan Page, La-La Band, Smiley, stiti? ca sunt si tot copii cei care au aceste pagini. ma puteti ajuta? dau funda+vot:*

Răspuns Câştigător
| Puffy729 a răspuns:

Buna! Simplu! Te duci la o pagina, si sus intr-un colt iti apare "Creeaza o pagina" (sau ma rog, ceva de genul acesta) si ii dai click si creezi o pagina, si dupa ce-ti faci pagina si intri pe ea poti ori a postezi de pe contul tau ori sa intri ca si cum "ai fi tu pagina", si pentru a face asta trebuie doar sa intri pe pagina si in stanga dai pe prima chestie de sus de pe coloana.
Sper ca te-am ajutat!
Pupici! :*

2 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Intri pe site facebook.com si in josul paginii scrie asa"creeaza o pagina pentru o vedeta/companie'' dai clik acolo, urmezi pasii si asta e tot.

| Puffy729 a răspuns:

Mersi de fundita! :*