| lorrena97 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun si eu aplicatia aia noua pe facebook in care iti modifici peretele cu o fotografie mare parca se numea cover photo?

Răspuns Câştigător
| Stephisorrr a răspuns:

Http://www.facebook.com/about/timeline

succes. :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| emolove45 a răspuns:

Nu-ti recomand sa ti-l pui nu gasesti usor informatiile si nu ti-l mai poti da jos dar uite un link : Http://www.facebook.com/about/timeline

| Stephisorrr a răspuns (pentru emolove45):

Din contra, gasesti informatiile de cand ti-ai creeat contul. si daca te obisnuiesti cu el e foarte simplu happy oricum, cu timpul o sa apara si alte minunatii, sigur o sa se poate schimba, daca nu oricum multe persoane il au.