| 500067790 a întrebat:

Cum pot să-mi schimb numele de pe Spotify?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti loga cu Facebook si vei avea numele din Facebook. Altcumva nu prea ai cum

| NikFlorian a răspuns:

Simplu. Intri la "Settings" apoi intri la "General" și îți va apărea "Store details" și îți va apărea " Store name" și schimbi numele, apoi dai "Save" în partea de sus.

| sIncognito a răspuns:

Am citit pe site-ul lor, e imposibil sa schimbi numele. Ei recomanda sa faci un alt cont in cazul in care nu-ti place.

| 500067790 explică (pentru sIncognito):

Am cont Spotify Premium câștigat la un giveaway. Am un nume foarte random