| andrutski a întrebat:

Cum pot sa piratez un PlayStation 2?

7 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Corleone tongue

| alex2009 a răspuns:

Ca sa poti juca orice joc pe playstation 2 nu doar jocuri originale trebuie sa il modezi adica se ilocuieste o piesa din playstation cu o alta si merge

| Cretzule a răspuns:

La uniri etajul 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa poti sa te joci orice pe PS2 trebuie sa ii pui un CIP si iti vor merge toate jocurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde iau cipul?
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i un carlig, un picior din lem si un petic pe ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa piratezi un ps2 trebuie sa îl desfaci și sa găsești 3 senzori.Ca sa ști cum arata un senzor va voi explica celor care nu știe.Senzorul este un buton foarte mic și pui niște hârtii foarte mici după ce blochezi toți senzori îți trebuie un CD.CD-ul se numește Swap Magica 3. 6

Sper sa va fie de folos.