| CookieșiParty a întrebat:

Cum pot sa pun emoticoane, ca nu mai pot.Am cautat si am gasit acest site:http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/. Doar ca mai copiez, si nu-mi arata decat litere sau ceva de genul. O sa va arat: : >" Daca ati vazut emoticoana, sa-mi spuneti, iar daca nu, raspundeti.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Emoticoanele nu apar (apar ca semne), daca sunt in aceeasi postare cu un link. Din acest motiv in cazul tau n-a functionat, iar in cazul meu va functiona, poftim: smug. Plus, nu trebuie sa lasi spatii intre semne. Succes!