| Iubirikiii a întrebat:

Am Samsung C3300 Hello kitty si sunt pe orange. Nu stiu de ce dar nu pot sa trimit mesaje si am vreo 3000. Nu cred ca e de la telefon pentru ca am pus cartela in mai multe telefoane si tot nu puteam.crying(ajutati-ma sunt disperataaaa! Funda + vootbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Begnun7459 a răspuns:

Incearca sa trimiti mesajul cand esti afara sub cerul liber nu intr-o cladire.Fii sigura ca ai mesaje sau credit. Daca nu merge este de la CARTELA

| Iubirikiii explică (pentru Begnun7459):

Si daca e de la cartela ce pot s fac?

3 răspunsuri:
| Begnun7459 a răspuns:

Sa incerci la un Orange Shop si sa le zici care este problema cu cartela si ei ar trebui sa aiba o solutie.big grin

| Iubirikiii explică (pentru Begnun7459):

OK am sa incerc mersi multbig grinbig grin