| GoHyeMi a întrebat:

Cum pot sa pun un chat pe un blog? Stiu cum sa fac un chat, dar nu stiu de unde il pun pe blog. Cum il pun? Ajutati-ma va rog daca puteti

Răspuns Câştigător
| Buggz a răspuns:

Intra pe http://xat.com, fa un chat si vei primi un cod. Intra pe blogul tau si:
1. Daca vrei sa-l pui in dreapta, stanga sau jos du-te la Desing, adauga un obiect gadget: HTML, si pune codul care l-ai primit.
2. Daca vrei sa-l pui pe o pagina facuta de tine, editeaza pagina, dar, deasupra spatiului de scris, unde sunt doua butoane Editati HTML| Scrieti, da pe Editati HTML, pune codul si Voila! :D Funda? :>

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SDana a răspuns:

Intra pe www.romaniachat.eu si intreaba de Caesar, el m-a ajutat si pe mine sa pun pe siteul meu.