| anafrumusika a întrebat:

Cum pot sa pun un wallpapers la whatsapp, adica pe conversatii?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Intri in conversatie, apoi trebuie sa ai un meniu care apare cand apesi pe un buton la telefon.Dai pe imagine de fundal si daca vrei sa descarci pachetul de la ei, alegi "whatsapp" iar daca vrei sa pui o poza pe care o ai in telefon alegi "sistem android" apoi selectezi poza.

| Teo_Teofyl_1992 a răspuns:

Pai in partea de sus dreapta ai niste optiuni, dai pe ele si alegi optiunea cu alege imagine fundal, ceva de genu cred ca ii optiunea.