| NicholaszMCExpert a întrebat:

(WHATSAPP) Salut TPU vreau sa adaug pe cineva la WhatsApp si nu imi apare la conversatii dar il am la contacte, cum il pot adauga dau funda d-aia mare!

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Am avut aceeasi problema.este important daca contactul este salvat in memoria telefonului sau pe cardul de memorie.

1 răspuns:
| Annanas a răspuns:

Exista o setare, te uiti la contactele care au whatsapp si trebuie sa apesi pe utilitati sau setari sau ce iti spune si exista o setare numita "reimprospatare" apesi pe ea si astepti.O sa iti apara contactul repede