| IceCreamDoll a întrebat:

Cum pot sa repar un pixel blocat pe albastru de la un aparat foto Nikon?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il duci la reparat, nu am ce sa-ti zic mai mult... Nu sunt un expert in ecrane ca sa iti spun mai mult, daca e blocat pe albastru inseamna ca ori ar avea omproblema soft-ul, ori pur si simplu ecranul are un glitch si nu vrea si nu vrea sa afiseze alta cloare. Cea mai buna solutie este sa il duci la un service specializat, daca e in garantie chiar de unde l-ai cumparat, si poate se poate repara sau poate nu...