| Natassha a întrebat:

Cum pot sa salvez poze de pe face-book?

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

Sub poza in stanga ai tag, share si download si apesi download/descarca sau in ce limba ai tu.La mine asa mergehappy

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Dai click pe poza si jos in stanga scrie cu albastru "Descarca". dai click acolo.
numai bine!

| Th3eo a răspuns:

Sub fiecare poza de pe facebook in stanga, jos, sunt mai multe functii. Alege functia "Descarca " si vei reusi sa descarci poze in calculatorul tau.

| EuSiCuMine a răspuns:

Dai click pe o poza si cand se face mare, vei vedea ca scrie in stanga sub poza : Descarca sau Download.
Si o salvezi de acolo in pc-ul tau.
Numai bine:*

| 123erty1 a răspuns:

Dai clik pe poza si undeva in stanga jos a pozei scrie descarca poza daca il ai on romana daca il ai in engleza scrie download foto da funda

| Gabiii a răspuns:

Click dreapta pe poza si salvare imagine ca...

| LuLusHooOr a răspuns:

Dai la poza respectiva care o vrei si jos de tot in pagina scrie download big grin