| alynutza_1884 a întrebat:

Cum pot sa editez poze si apoi sa le salvez?:*

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Foloseste photoscape, photoshop sau fa-ti cont pe imikimi.com te pup. Fundita? Te rog.Mersi

2 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Descarca-ti PHOTOSCAPE, nu trebuie sa te invat e foarte simplu. E in romana(merge si-n alte limbi) si scrie mare si clar.
fundabatting eyelashes? plz... puppy dog eyes

| Gnomul a răspuns:

Pai sunt multe programe, unul e Paint, dai pe poza : click2-open with-Paint, sau alte programe : Photo Filtre, Adobe Photoshop, Photo-Brush, Photo colaj, Magic, Picasa. Sper sa-ti fi fost de ajutor big grin