| lao a întrebat:

Cum pot sa schimb limba la windows ca il am in germana si nu inteleg nimic, am incercat cu language pack dar imi da eroare, cine imi da un link catre un update in engleza sau in romana

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Intai te asiguri in control panel daca ai si limba engleza. Daca sistemul de operare a fost instalat in engleza ii poti instala si limba romana.Instalat in alta limba decat engleza nu poti obtine germana/engleza, spaniola/engleza.

| crynys a răspuns:

In primul rand de care windows ai? XP? 7? Vista?