| Braker a întrebat:

Cum pot sa schimb limba laptopului meu? Este in limba spaniola si eu il vreau in engleza, are windows 7.

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

My computer -> Control Panel -> Regional&Language Options
Şi răsfoieşti ce e acolo, şi alegi "English".
In cazul in care nu iti apare English, inseamna ca va trebui sa downlodezi pachetul cu limba respectiva. Totusi, cred ca apare pe acolo, fiind o limba de circulatie internationalahappy

Baftă!

| Josephe a răspuns:

Cred ca trebuie formata si aleasa limbahappy.
Asa cred asa am ales eu limba.

| g3orgianna21 a răspuns:

Vezi ca bara de jos iti arata SP (cred ca asa este prescurtarea la spaniola) si apesi pe el.
Iti apare o fereastra, undeva ai sa gasesti sa adaugi limbi. Cauti english dai save si gata :*
Sper ca ti-am fost de ajutor
Imi poti da fundita?batting eyelashes