| Rebecasweet1997 a întrebat:

cum pot sa schimb limba laptopului meu care este in germana si vreau sa-l bag in engleza sau romana?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pe xp nu merge decat reinstall de windows. Reinstaleaza windows-ul (in ce limba vrei tu) si apoi foloseste licenta de la windows-ul in germana.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? ..si pe cati biti? 32 sau 64?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Rebecasweet1997 explică (pentru neluL):

Am windows xp pe 64 biti

| Rebecasweet1997 explică (pentru neluL):

Merci mult

| neluL a răspuns (pentru Rebecasweet1997):

Cu placere! bye, bye wave
(imi pare rau ca nu se poate face mai mult)

| neluL a răspuns (pentru Rebecasweet1997):

Pe xp nu merge decat reinstall de windows. Reinstaleaza windows-ul (in ce limba vrei tu) si apoi foloseste licenta de la windows-ul in germana.