| YaYou a întrebat:

Cum pot sa schimb tonul de la mesaje la telefon samsung s5230?
nu reusesc nici cum angry

2 răspunsuri:
| n0name a răspuns:

Intrii la setari, profiluri telefon, normal si apesi pe sageata aia >>, dai din casuta aia de sus unde scrie apel de intrare si dai mesaje noi, si zice ton alarma mesaj, dai acolo si pe urma la sunete [ jos in dreapta ], si daca n-ai acolo apesi pe sageata aia de sus de langa cubul ala din 9 patratele si cauti acolo melodia preferata... Funda?:*

| gabriella_2666 a răspuns:

Daca ai melodii pe tel te duci la muzica si melodia care iti place dai optiuni si acolo scrie ''utilizare ca'' dai select si o sa ti apara ''ton de apel'' si selectezi apoi sa vezi daca sa setat dai un apel dupa un alt tel. fundita plzzz pup sweet