| Intelligence a întrebat:

Pot sa schimb la un Samsung gt-5360 tonul de apel de la mesaje? Daca da, cum? dau fundita cui imi explica cum se face.

4 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Ar trebuie sa fie pe undeva prin Setari, si apoi la Sunet.

| anonimussssssss a răspuns:

Intrii in fisierele mele si acolo faci un folder cu numele "notifications" apoi muti tonul de apel care vrei sa il pui la mesaje in folderul acela. apoi o sa iti apara la setari>sunet>ton de apel notificari.si de acolo iti alegi tu

| Intelligence explică (pentru anonimussssssss):

Deci in primul rand iti mukltumesc frumos.:* Am facut ce mi-ai zis tu insa cand intru la setari>sunet>tonde apel notificari nu`mi apare ringtoneul care mi l`am scos sa-l pun eu, doar cele de la telefon? A creeat folderul notificar si am pus acolo tonul care vreau sa`mi sune la mesaje..si apoi am intrat la setari. dar` nu`mi arata decat tionurile de mesaje de la telef si eu vreau sa pun altul happy TE ROG eu sa ma lamuresti aici cum sa fac, daca stii.si iti dau funa apoi, oricum:*

| ChrysChris a răspuns:

Da foarte simplu:intri la setari dupa la profile, si dai acolo pe un profil dar nu pe ce silentios de preferabil pe cel afara.Acu iti apare acolo jos signaldemesaj si dai pe el si dupa iti alegi tu Baftabig grintonguebig grin