| partyyyanimal a întrebat:

Cum pot sa schimb un video din format VLC in format BSplayer?

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

Click dreapta pe film- Proprietati- Schimba( Change)- pui programul care vrei si toate video'urile vor fi deschise cu programul pe care ti l'ai ales. Bafta.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da clik dreapta pe fisierul video si apoi clik pe ''Deschidere cu'' si te duci jos de tot la ''alegere programe implicite'' si in noua fereastra deschisa alegi BSplayer->clik OK! (ai sa observi emblema la BSplayer pe fisier)

| semix a răspuns:

Salut. cred ca te referi cum sa.l deschizi cu BS.player. nu exista format VLC. click dreapta (pe fisier)->open with -> BS.player. bafta big grin

| Simpatic a răspuns:

Alea sunt doua layere nu formate, formatul poate fi avi, mpg etc

| Skylar a răspuns:

Astea-s nu's formate
Dai click dreapta-proprietati-acolo la open with da click change si alegi BSplayer
Oricum mai bun VLCu

| cosmin21 a răspuns:

Nu exista format VLC si bsplayer, doar dai click dreapta pe video care se deschide cu VLC, dupa aia open with si selectezi bsplayer.