| FazekasErvin a întrebat:

Buna am o intrebare urgenta
Am facut un video in format mp4 cu camcasia studio 8 dar am uitat sa salvez proiectul in pormat camcasia studio 8 si acum il pot vizualiza doar in format pentru BSplayer cu pot sa iau filmuletul in format BSplayer si sa il fac din format mp4 format mp3 dar sa il pot vizualiza tot in BSplayer?

Dau funda

3 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

File video converter cred ca se numea un program de conversie de la mp4 la mp3. Sunt foarte multe pe internet si sunt usor de gasit.
Conversia unui fisier video mp4 intr-un fisier mp3 face ca sunetul sa fie salvat ci nu si filmarea.

| FazekasErvin explică (pentru Ykuzo):

Si atunci cam ii pun inapoi melodia ca nu mai am proiectul original decat cel in format BSplayer

| Ykuzo a răspuns:

Nu prea inteleg la ce te referi. Cred ca trebuie sa faci iar proiectul adaugand filmuletul si melodia.