| AndreiDoMino a întrebat:

Cum pot sa sterg contul de pe facebook?

2 răspunsuri:
| SmilerXd a răspuns:

Te duci la sageata aia in jos de langa "acasa" si dai la "setarile contului" pe urma la "securitate" si mai jos apare "dezactiveaza cont". completezi acolo. sau daca vrei dai pe "temporar. revin" pe urma dai la confirma pui parola de la fb. pui codul ala si iar confirma si gata happy! Fundabatting eyelashes?

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Accesand acest link si dand clic pe "trimite",contul se va dezactiva timp de 2 saptamani dar nu se va sterge. Doar in cazul in care nu mai te loghezi 2 saptamana. acesta va fi sters definitiv.
http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account