| MxR a întrebat:

Cum pot sa sterg o pagina de pe Facebook? nu mai pot intra pe contul respectiv si as vrea sa o sterg pentru a-mi putea face alta. de cate persoane este nevoie pentru a o bloca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se blocheaza de catre tehnicienii si suport Facebook asa usor, trebuie sa aiba motiv/nereguli, sa aiba caracter obscen, vulgaritati, practic nu se poate, teoretic cu cateva sute de cereri exista o mica sansa.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Trebuie sa astepti o perioada buna de timp pentru a reactiva din nou contul de Facebook! Imi pare rau!

| SorinelF86 a răspuns:

De ce nu mai poti intra pe contul respectiv?