| SexyGirl4You a întrebat:

Cum pot sa sterg toate siturile pe care am intrat? fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| florinflorin14 a răspuns:

Depinde ce folosesti
daca ai mozilla scrie sus in stanga istoric >dai click pe el si scrie acolo arata tot istoricul dai acolo si iti arata de cand de azi, de ieri ultimile 7 zile luna trecuta luna iulie si dai pe fiecare si le stergi din toate
si mai usor dai delete, deasupra de sageti

daca ai internet explorer nu conteaza versiunea dai sus in stanga pe tools > dai delete browsing history si jos de tot scrie delete al dai pe ala si te-ai scapat

iar la opera nu mai tin minte ca nu-l mai am

probabil te-ai uitat la vreun film xxx si ai frati surori si vrei sa nu vada
sper sa fie una din cele doua de mai sus :internet explorer sau mozilla firefox
sper sa imi dai mie funda papa

14 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Buna. pai daca vrei sa stergi site-urile pe care ai intrat adica alea de pe google dai un click acolo unde scrii unde vrei sa intrii si pai or sa iti apara toate site-urile pe unde ai intrat tu. apoi pui sageata pe unu din siteuri si apesi delete. Succes. e usorhee hee.kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Iuly006 a răspuns:

Daca ai mozilla te duci sus la "Tools" apoi la "Clear Recent History" si dai acolo sus "EVERYTHING" apoi OK.
bafta happy

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

La hystory click dreapta pe site-uri...stergerehappy

| BumtSii a răspuns:

Pai daca ai mozilla firefox sau internet explorer dai ctrl+h ( aman-2 deodata ) si o sa iti apara de ex : today, yesterday, monday, 2 weeks ago, a month ago, a year ago, etc si dai click dreapta pe ele si o sa iti apara delete. daca nu dai click pe ele si dai delete de pe tastatura
sper ca te-am ajutat.
fundita?

| Pufuleti a răspuns:

Depinde ce browser folosesti.

Pentru Internet Explorer dai click pe meniul tools -> delete browsing history si iti alegi de acolo ce vrei sa stearga (parole, cookies, in cazul tau history)

Pentru mozilla din meniul history.

| Abcfunny a răspuns:

Dai la History ...si pe ce site ai intrat dai clik dreapta si delete :d[daca ai google dai acolo un scrie search si favorites. urmatoarea obtinune ]
daca ai mozilla scrie sus langa fisier, editare...etc istoric. si la fel faci :d

| Mihai0eu a răspuns:

Intri in browser dai la history si o stergi sau din control panel de la internet options ->delete history

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se pot sterge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe Google, tools; delete browsing history, delete all si se vor sterge toate.

| Adelina04 a răspuns:

De unde sa le stergi? Daca vrei sa le stergi din history depinde de browser dar de obicei dai click pe situl pe care vrei sa-l stergi si dai delete din tastaturabig grin
Baftahappy

| cr1st1n1k a răspuns:

Poy te duci la istoric in bara de sus si dai click la arat tot istoricul si dai click dreapta la stergewinking funditabatting eyelashes

| george10 a răspuns:

Daca scrii www. o sa iti apara multee chestii siteurile si apesi butonul Delete apoi intri pe Most Visited ( daca ai mozilla)
in stanga sus si le dai delete this page cu click dreapta:)

| belutzaa a răspuns:

Daca folosesti Mozilla Firefox gasesti pe bara din stanga-sus "History" de unde alegi "Show all history" iar de acolo iti alegi din ce zi, sau perioada sa iti arate site-urile pe care ai intrat si le poti sterge cu ajutorul butonului dupa tastatura "delete". Daca folosesti Explorer gasesti sus langa steluta galbena "favorites" un ceas cu o sageata verde, parca. Acolo trebuie sa intrii pentru ca sa iti arate site-urile pe care ai intrat, si bineinteles tot de acolo le poti sterge. Succes.