| VirnaAndrei a întrebat:

Cum pot sa șterg un contact la care am făcut un transfer din lista Revolut?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa stergi asa ceva in Revolut, ca nu-i cont de FB sau Instagram, ci o corporatie de finante din UK, similara BANCILOR internationale, care au obligatia sa pastreze absolut toate tranzactiile si operatiile efectuate prin Revolut, de toti clientii timp de 7-10 ani de zile, conform legilor bancare internationale.