| piticu123 a întrebat:

Cum pot sa sterg un video de pe YouTube are a fost postat de altcineva?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Un videoclip care incalca regulile Youtube poate fi eliminat facand sesizare chiar la compania care detine site-ul. Pe pagina lor gasesti si instructiuni cum sa raportezi orice incalcare a politicii Youtube. Trebuie sa fie un motiv intemeiat pentru care soliciti stergerea clipului. Vei primi raspuns dupa analiza solicitarii tale si daca se considera intemeiat ca partea video incalca regulamentul.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Raportezi videoclipul, iar în funcție de ce decid cei de la Google, videoclipul va fi șters.

| Seepty a răspuns:

Nu poti face asa ceva, dar daca esti si tu in video ii poti face reclamatie.

| zahy a răspuns:

Nu ai cum sa stergi daca nu ai aces la acel cont care a publicat video. ai o singura modalitate sub video este un stegulet raporteaza dai click acolo si urmezi ce pasi vrei tu

my blog :http://sucesul.blogspot.it

| SorinTudor a răspuns:

Nu poti trebuie ca acel cineva sa-l stearga dar poti face reclamatie.

| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Daca l-ai postat tu intri in cont, apoi sus pe numele tau > My Videos > selectezi filmul > delete (e deasupa clipurilor butonul).
Daca nu ai postat tu filmul, faci o reclamatie