| songoku29 a întrebat:

Cum pot sa sterg windows xp sp3 din bios! va rog explicatii mai amanuntite ca nu reusesc!

2 răspunsuri:
| alexTT a răspuns:

Nu poti sa il stergi din bios. Daca vrei sa stergi windowsul definitiv de pe hdd trebuie sa il conectezi la alt pc ca hdd secundar si il formatezi sau stergi ce vrei din el.

| fabi123 a răspuns:

Se poate sterge foarte asor.Ai nevoie de cd cu win xp sp3 si pornesti instalarea. Apoi o sa se insecteze PC si asa mai departe cand ajungi la pasul in care poti formata, formatezi formatiunea in care ai instalat windowsu apoi cand sa formatat complet scoti CD. apoi poti instala ce windows vrei.