| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa tai din niste video pe youtube(fara sa la descarc in comp),apoi sa le lipesc si sa pun muzica si scris, efecte pe video? Cu un program?

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Mie îmi place Sony Vegas. Uite un video unde îţi arată cum să îl download-ezi pe gratis. http://www.youtube.com/watch?v=zPfu1phAwvM&feature=youtube_gdata_player
După ce l-ai instalat, poţi să cauţi pe youtube video-uri, gen "how to use Sony vegas".
Şi ca să downloadezi ceva de pe yt, downloadează "youtube downloader" sau aşa ceva, caută pe Google.