| snoppyamabil a întrebat:

Cum pot sa vad folderele ascunse?

am downloadat un client pentru un joc si l-am deschis prin winrar, folderul cand era in arhiva se vedea dupa ce l-am despachetat nu sa mai vazut.

help! dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Control panel ->>Appearance and Themes->>Folder Options->>View->>"Hidden files and folders" si selectezi "Show hidden files and folders"

2 răspunsuri:
| Ove a răspuns:

La dezarhivare nu ti-a dat nici o eroare? Mai mult ca sigur este o eroare in arhiva decat un folder ascuns

| snoppyamabil explică:

Nu era ascuns, ca nu imi dadea nici-o erroare...ma ajutat yhsay