| Berni13 a întrebat:

Cum pot salva un file in care este un text nu scrie sus nici unde save... mersi >multbig grin

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

Il albastresti, click dreapta pe el, copy. deschizi notepad (start, programe, accesorii) si dai paste.
Cand vrei sa-l inchizi te va intrba daca il salvezi, numele si locul.

| Berni13 explică (pentru gicaputinica):

Mersi iti dau funda doar ca mai am o intrebere daca nu te superi cum pot sa scriu in el este textu si trebiue sa il compeletz cum fac asta?

| gicaputinica a răspuns (pentru Berni13):

Te duci cu sageata imediat langa ultima litera (semn), click stanga si apare o linie care palpaie.
Acuma poti sa scrii.
Ai grija sa salvezi la urma asa cum ai salvat la copiere.