| RebecaManea a întrebat:

Cum pot scade o pagină de facebook? mă refer la like's.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum decat sa convingi persoanele care au dat like sa dea unlike.

| Anonimuserr a răspuns:

Incearca si http://tituscapilnean.ro/2012/02/cum-scapi-de-like-urile-date-pe-facebook/ daca sunt ale tale daca nu sunt ale tale nu poti daca ai 23000 de like-uri e imposibil decat sa dai un mass message la toti si evident ca nu vor scoate toti likeurile.

| LoveSleep a răspuns:

Îi propui niște chestii.
Și speri ca proprietarul paginii să fie băiat și să pună mai presus sexul de acea pagină de facebook.