| LoonyBoy a întrebat:

Cum pot scapa de toolbarurile de pe google chrome?

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Te duci la Chrome la setari > extensii si le dezactivezi/stergi de acolo.

Recomandarea mea: cand instalezi un program gratuit/freeware nu mai da next > next > fnish, inainte citeste si tu ce scrie acolo, si debifeaza instalarea a anumitor programe (la care le face reclama) sau a toolbarurilor sau a scimbarii motorului de cautare in browser! happy Nu dureaza mai mult de 30 de secunde sa faci asta inainte sa instalezi happy

| Iяiηα a răspuns:

Intri in Start, Control Panel, Add or remove programs si cauti in acea lista toolbarurile.Va aparea de exemplu:
Yahoo! toolbar, la care dai remove si gata!happy. Sper ca te-am ajutathappy

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Dai click pe cheia din dreapta sus, dai la setari si dupa iti apare o pagina, intri la Extensii si acolo iti apar toate.dai dezactivati si dupa dai click pe cosul de gunoi ca sa le stergi. Sper ca te am ajutat.

| BadWaffle a răspuns:

Tools -> extensions -> debifezi ce nu vrei sa folosesti

| ANDRErock a răspuns:

Intri in cntrol panel s le dezinstalezi, sau daca nu dai clic dreapta pe ele si dai dezactivare sau stergerehappyfunda

| GabrielleGby a răspuns:

Sa sti ca toolbarurile sunt pline de virusi asa ca ai calculatorul bolnav... dai acolo unde inchizi calculatorul adica la start si dai la control panel si apoi da add or remove programs si tot ce scrie toolbar stergi din memorie e simplu. sper ca te-am ajutat big grin