| RAY a întrebat:

Cum pot schimba user name in jocul Play Left 4 Dead 2? ca il joc si ma vad ca stram2.ro si ma baneaza multe servere

Răspuns Câştigător
| EugenEB a răspuns:

Dead Island este cel mai realist joc cu zombie si Dead Rising 3 sau 4.
Sunt open-world gen GTA.

7 răspunsuri:
| EugenEB a răspuns:

Este piratat? Daca da nu cred ca merge sa fie schimbat.

| RAY explică (pentru EugenEB):

Da,este piratat si m-am jucat pe servere dar ma baneaza ca ma vad rapid, si tu il joci?

| EugenEB a răspuns (pentru RAY):

L-am jucat in campanie single-player.
Te baneaza deoarece este piratat, nu ai cum sa ii schimbi numele, unele jocuri sa fie jucate online trebuie musai sa fie cumparate, L4D este produs de VALVE si slabe sanse sa mearga, cum este si cazul lui GTA V Online nici acesta nu merge jucat online daca nu este cumparat.

| RAY explică (pentru EugenEB):

Si l-ai facut? da nici gta 5 nu merge, momentan nu am banii de jocurii

| EugenEB a răspuns (pentru RAY):

Practic nu prea ai cum sa faci asta, au un sistem de protectie avansat.
Este foarte posibil sa mearga doar pe cateva servere, in rest nu merge, nu stiu care este treaba.

| RAY explică (pentru EugenEB):

Serverele lor personale? nu private nu stiu daca exista private, ce jocurii ai mai jucat tot cu zombie?

| RAY explică (pentru EugenEB):

O sa le joc si pe alea, multumesc de recomandari

| EugenEB a răspuns (pentru RAY):

Dead Island este cel mai realist joc cu zombie si Dead Rising 3 sau 4.
Sunt open-world gen GTA.