| gabimrt a întrebat:

Cum pot seta contul de facebook sa pot primi like-uri de la persoanele pe care nu le am in lista|?

1 răspuns:
| Pearl01 a răspuns:

Din cate stiu eu...in momentul in care iti faci profilul public, sa ti-l vada toata lumea, oricine intra pe el iti vede pozele, postarile etc. Pentru asta "du-te" la Setari-Confidentialitate si modifici acolo. Si asta nu inseamna ca si primesti likeuri de la cine iti vizualizeaza profilul, iti da cine doreste.